Santorini

22 672 05 25

Opasły Tom

Restauracja kuchnia autorska

Jesteśmy na liście najpiękniejszych restauracji świata

wg Wallpaper Design Awards 2020

O nas

Oferujemy menu degustacyjne, które kucharz Opasłego Tomu przygotuje w domu klienta. Usługę wykonujemy z zachowaniem szczególnego bezpieczeństwa. Więcej informacji: 691990061

Poszukujemy definicji kuchni polskiej. Na czasowe rezydencje zapraszamy szefów kuchni, którzy zgodnie ze swoim pochodzeniem, doświadczeniem, talentem i wyobraźnią prezentują różne interpretacje polskiego stołu. Zachwyciły nas dotychczasowe rezydencje historyczne, wegańskie, ozdobione włoszczyzną, nowoczesne, buntownicze i tradycyjne, ekscytujemy się tymi, które nadchodzą. Dbamy, by kuchnia w Opasłym Tomie zawsze była szczera, uczciwa i pełna smaku. Punktem wyjścia jest lokalny produkt, zmieniający się sezonowo, pochodzący od rolników, którzy swoją pracę traktują jak misję, misję zachowania zdrowej ziemi, tradycji i jakości. Można ich spotkać co środę, na stworzonym przez nas rolniczym targu w Fortecy.
Naszą potrzebą jest równoważenie pracy i przyjemności, położenie w pobliżu Opery zachęca, by wizytę u nas łączyć z radościami życia kulturalnego. Zapraszamy na wieczorny serwis pięć razy w tygodniu oraz na rodzinny lunch w soboty i niedziele.
Rodzina Kręglickich

Adres: Wierzbowa 9, historyczna lokalizacja w pobliżu Opery Teatru Wielkiego, w kamienicy która, przed II wojną światową, przez wiele lat gościła kombinat kulinarny „Oaza”, łączący kabaret, dansing, kawiarnię, cukiernię i wykwintną restaurację.

Projekt wnętrz, wśród pięciu najlepszych na świecie wg Wall Paper Design Awards’2020 – Buck Studio

22 621 18 81
NAKRYWAMY STÓŁ
0%
Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi najwyższej jakości. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w plikach cookies wybierz opcję OK. W przeciwnym przypadku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Ok