El Popo

Restauracja meksykańska

¡Tequila! ¡Salsa! ¡Amigos! ¡Fiesta!

O nas

Tequila! Salsa! Amigos! Fiesta! Prawdziwa meksykańska przygoda, której nigdy nie zapomnisz. W El Popo najważniejsza jest atmosfera. Wieczorami jest tu szczególnie gorąco. Rozbawieni ludzie domagają się kolejnej tequili rápido i margarity, kelnerki roznoszą skwierczące półmiski z fajitą i czosnkowymi krewetkami, a rytm temu rozgardiaszowi nadaje gorąca muzyka latynoska, wygrywana przez smagłych, meksykańskich Mariachi.

Kuchnia meksykańska jest aromatyczna, kolorowa, pełna fantazji i… mocno doprawiona. Spróbuj piekielnego queso fundido lub naszego sosu “MF”, a przekonasz się o tym na własnym podniebieniu. Dla ukojenia rozpalonych zmysłów zamów crepas cajeta czy pastel de tres leches i będziesz odtąd wiedział, że Meksykanie uwielbiają również słodkości. Koniecznie spróbuj też jednej z naszych margarit!

Nasza restauracja posiada dwie kolorowe, przestronne sale, a dla gości szukających intymnej atmosfery, również przytulną antresolę z małymi stolikami. Ze względu na wielkość i wystrój wnętrza, El Popo jest najlepszym miejscem na organizację żywiołowych imprez czy bankietów z rozmachem – w trakcie przyjęcia bufetowego zmieści się u nas nawet 200 gości. Oczywiście można również wynająć jedną z sal na przyjęcie o bardziej kameralnym charakterze. Szczegóły pod numerem telefonu 22 827 23 40.

22 827 23 40

Santorini

22 672 05 25
NAKRYWAMY STÓŁ
0%
Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi najwyższej jakości. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w plikach cookies wybierz opcję OK. W przeciwnym przypadku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Ok