Home

Restauracje i catering

Kręgliccy to 8 restauracji i usługi cateringowe.
Zapraszamy do stołu od 1989 roku.

O nas

25 lat przy stole

Lubimy jedzenie. Zmysłowe przyjemności, których dostarcza, nieskończone możliwości odkrywania nowych smaków, delektowanie się nimi razem z przyjaciółmi. Ważny jest dla nas nastrój miejsca, w którym jadamy, przyjazne otoczenie i miła atmosfera. Najlepiej, kiedy wokół nas są ludzie, którzy również znajdują w jedzeniu przyjemność. Szmer restauracyjnej sali, muzyka w tle, rozmowy i brzęk sztućców – ta melodia zawsze brzmi pięknie.

Tą atmosferą chcemy jak najczęściej dzielić się z Państwem w naszych restauracjach. Mamy nadzieję, że czas w nich spędzany nieodmiennie kojarzy się Wam z odpoczynkiem od codziennego pośpiechu oraz chwilami beztroski i radości. Pamiętajmy w życiu o codziennych przyjemnościach, znajdźmy czas na chwilę błogiego wytchnienia.

Kręgliccy to sześć warszawskich restauracji etnicznych, które przeniosą Was w świat naszych fascynacji kulinarnych.

Dobre jedzenie, wino i swobodna atmosfera to przyjemności, których nie potrafimy sobie odmówić. Chcielibyśmy jak najczęściej dzielić się nimi z Wami.

Zapraszamy również do korzystania z naszych usług cateringowych- obsługujemy zarówno uroczystości prywatne jak i firmowe bankiety, gale, uroczystości rządowe, pikniki, wesela. Przyjęcia organizujemy w  restauracjach, w Fortecy, Klubie Bankowca, Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim i w każdym zaproponowanym przez Was miejscu. 

W 2014 odbył się w Warszawie największy od 1364 roku zjazd międzynarodowych przywódców. Gościliśmy przedstawicieli  rządów z całego świata,  m.in. Prezydenta Stanów Zjednoczonych Baraca Obamę. Miesięcznik  Twój Styl napisał- ,,Kręgliccy jak Wierzynek ”.

Chianti

22 828 02 22

El Popo

22 827 23 40

Santorini

22 672 05 25

Meltemi

22 823 98 68

Opasły Tom

22 621 18 81

Forteca

22 826 01 09

Arkady Kubickiego na Zamku Królewskim

22 355 56 85

Catering i wesela

22 826 01 09
NAKRYWAMY STÓŁ
0%
Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi najwyższej jakości. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w plikach cookies wybierz opcję OK. W przeciwnym przypadku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Ok