Home

Restauracje i catering

Kręgliccy to 8 restauracji i usługi cateringowe.
Zapraszamy do stołu od 1989 roku.

O nas

25 lat przy stole

Lubimy jedzenie. Zmysłowe przyjemności, których dostarcza, nieskończone możliwości odkrywania nowych smaków, delektowanie się nimi razem z przyjaciółmi. Ważny jest dla nas nastrój miejsca, w którym jadamy, przyjazne otoczenie i miła atmosfera. Najlepiej, kiedy wokół nas są ludzie, którzy również znajdują w jedzeniu przyjemność. Szmer restauracyjnej sali, muzyka w tle, rozmowy i brzęk sztućców – ta melodia zawsze brzmi pięknie.

Tą atmosferą chcemy jak najczęściej dzielić się z Państwem w naszych restauracjach. Mamy nadzieję, że czas w nich spędzany nieodmiennie kojarzy się Wam z odpoczynkiem od codziennego pośpiechu oraz chwilami beztroski i radości. Pamiętajmy w życiu o codziennych przyjemnościach, znajdźmy czas na chwilę błogiego wytchnienia.

Kręgliccy to sześć warszawskich restauracji etnicznych, które przeniosą Was w świat naszych fascynacji kulinarnych.

Dobre jedzenie, wino i swobodna atmosfera to przyjemności, których nie potrafimy sobie odmówić. Chcielibyśmy jak najczęściej dzielić się nimi z Wami.

Zapraszamy również do korzystania z naszych usług cateringowych- obsługujemy zarówno uroczystości prywatne jak i firmowe bankiety, gale, uroczystości rządowe, pikniki, wesela. Przyjęcia organizujemy w  restauracjach, w Fortecy, Klubie Bankowca, Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim i w każdym zaproponowanym przez Was miejscu. 

W 2014 odbył się w Warszawie największy od 1364 roku zjazd międzynarodowych przywódców. Gościliśmy przedstawicieli  rządów z całego świata,  m.in. Prezydenta Stanów Zjednoczonych Baraca Obamę. Miesięcznik  Twój Styl napisał- ,,Kręgliccy jak Wierzynek ”.

Chianti

22 828 02 22

Santorini

22 672 05 25
NAKRYWAMY STÓŁ
0%